Říkejte mi Orbit

29. 05. 2012 | † 04. 01. 2013 | kód autora: p1o

   Ahoj, já jsem Orbit.

   Ne že bych se tak jmenovala, ale v zájmu anonymity jsem si chtěla vymyslet pseudonym. Na stole mi leží jedny modré žvýkačky Orbit (včera jsem zjistila, že je nežere ani můj pes) a tak jsem z nich drze ukradla inspiraci pro své jméno. Bublinka mi to dovolila. :-)

  Je mi patnáct let. Tedy, vlastně šestnáct. Také se Vám stává, že po nějaké době neslavení narozenin na ně zapomínáte a musíte si připomenout, kolik Vám je?

  Půl roku jsem studovala Obchodní akademii v Ústí n. L., ale pak jsem se rozhodla, že svět obchodu (a už vůbec ne svět kanceláří) není pro mě a drze jsem ukončila studium. A za rok do prváku. Svět Blíženců. Nejspíše každý znáte člověka, který jako by nevěděl, co chce. A jak toho dosáhnout. Jde tam, ale nelíbí se mu to, tak vstane a změní pozici. Ani ta není ta pravá, tak přehopká do jiné, opět levé a na nový pokus je zas v prostřední, kde se nikomu přece nelíbí. Ale já vím, co chci. Jen nevím jak. Hlavně, že jsem šťastná.

  Miluji čaj. Jsem buddhistka, mám ráda knihy od Kerouaca a "snažím" se rozumět Nietzchemu, svému oblíbenci ve filozofii. Má nejoblíbenější kniha i film je Muž, který sázel stromy. Také mám svého osobního Elzéarda Bouffiera. Díky němu miluji Marockou hudbu a The Doors. Taky poslouchám Nirvanu. Dead Can Dance, Oasis, Vypsanou fiXu, Boba Marleyho, Ziggy Marleyho, Stephena Marleyho, Juliana Marleyho. Samozřejmě Beatles. John Lenon, Give Peace A Chance. :)

  Už jsem Vám o mě prozradila až moc. Zatím by to stačilo, já jsem tu po Bublince beztak až druhá nejdůležitější postava. Ne?


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.